Şarj İstasyonlarını Evlerinize Kurabilmeniz İçin Gereklilikler

Şarj İstasyonlarını Evlerinize Kurabilmeniz İçin Gereklilikler

Elektrikli araç aküleri sayesinde evde veya iş yerinde en hızlı şarj istasyonlarında güvenle şarj edebilirsiniz. Şarj istasyonunun kurulumu, cihazın konfigürasyonu ve kullanıma hazır hale getirilmesi firmamızın ev şarj istasyonları bölümü uzmanlarından oluşan ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Şarj istasyonu kurmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

İnsanlar çevreye daha duyarlı ve tasarruflu hale geldikçe yeni nesil otomobillerin ve hibrit araçların sayısı artıyor. Fosil yakıt tüketen ve çevreye büyük miktarlarda zararlı gazlar salan araç modelleri arasında artık daha çevreci ve daha akılcı araçlar kullanılmaya başlandı. Elbette bu araçların yakıt özellikleri de birbirinden farklılık gösteriyor. Bu konuda en çok kafa karıştıran konulardan biri de bu şarjlı araçların nerede ve nasıl ücretlendirileceği konusudur.

Şarj İstasyonu

Motorin veya benzin ile uzun süre yakıt ikmali yapıldıktan sonra araç hareket ettirilebilir. Tabii bu ihtiyaç pille çalışan araçlar için de söz konusudur. Elektrikli araç kullanan kişilerin araçlarını kullanabilmeleri için araçlarını şarj etmeleri ve çalıştırmaları gerekmektedir. Burada elektrikli araç şarj istasyonu, aracı kullanmak için olmazsa olmazlardan. Etrafımızda sayısız benzin istasyonu olduğu gibi, elektrikli araçlar için şarj istasyonları da olmazsa olmazımız.

Bunlar, birim olarak kullanılmak üzere insanların evlerine veya yol üzerindeki istasyonlara yerleştirilebilir. Ülkemizde bu araçları kullanan kişi sayısı fazla olmasa da zengin bir elektrikli araç şarj istasyonları ağına sahibiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Sevgiliyi Mutlu Etmenin En Kolay Yolu: Bodo Hediye Kartı

Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarının Avantajları Nelerdir?

Ev şarj istasyonlarının hem maddi önemi hem de iklim etkisi açısından birçok avantajı vardır. elektrikli araç şarj istasyonlarının sağladığı avantajlar;

 • Elektrikli araçlar çevreye karşı duyarlıdır.
 • Doğal kaynakların korunmasını sağlar. Bu nedenle iklim değişikliğini destekler.
 • Kazalardan dolayı fosil yakıtlı araçların patlaması sorununu ortadan kaldırır.
 • Daha uzun yolculuklar daha ucuzdur.
 • Güneş enerjisi sistemine entegredir.
 • Elektrik hatları olmayan bir alana güneş panelleri kurulu bir istasyon.
 • Düşük yakıt maliyetine sahiptir.
 • Şarj istasyonlarını aramakla uğraşmanıza gerek yokElektrikli araç şarj istasyonu; konut, işyeri, istasyon, otopark, yol kenarı gibi her yere kolaylıkla kurulabilir.
 • Daha düşük araç bakım maliyetleri sunar.

Sisteminiz Nasıl Çalışıyor?

Bu araçları kullananların mağdur olmaması için istasyonlar özenle yerleştirilmiştir. Birim, bir aracın yükleme ihtiyaçlarını karşılayan bir yapıdır. Bu üniteler yardımıyla araç aküleri birbiriyle eşleştirilmektedir. Arabanızın aküsü için tehlike yoktur.

Elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyetleri değişkendir. Fiyatları etkileyen faktörler vardır.  Firma olarak evinizin enerji altyapısını düzenleyeceğiz ve uygun bir şarj ortamı sağlayacağız. Her iki durumda da aracın elektrik ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede üretilen üniteler, alçak gerilim tesisatlarını içerir.

Elektrikli araç şarj istasyonu fiyatları modeller göre, güç kapasitesine göre deşilmektedir. Voltaj ve amperde üretilen araç aküleri bu voltajdan etkilenmez. Ünite ayrıca güç kalitesini en üst seviyede tutmak için kompanzasyon ve harmonik filtreleme sistemine sahiptir. Kullanılan araçlar uluslararası standartlara göre üretilmiş olup istasyonlar arası haberleşmeyi sağlayabilir. Tüm bu yüksek kaliteli sistemler, en güvenilir ve kaliteli hizmeti sağlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Zarafet Timsali Pırlanta Su Yolu Bileklik Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2023-09-08 14:19:36
VII. ULUSLARARASI DENİZLİ CAM BİENALİ / 4 – 7 Mayıs 2023 VII. ULUSLARARASI DENİZLİ CAM BİENALİ / 4 – 7 Mayıs 2023: […] ülkece 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen merkez üstü
2023-05-23 20:52:18