İnstagramda Gönderiyi Hikayede Paylaşma – BayiGram.com

İnstagramda Gönderiyi Hikayede Paylaşma – BayiGram.com

İnstagramda gönderiyi hikayede paylaşma her gün yapılan rutin işlemlerdendir. Ancak sosyal medyayı yeni kullananlar için özellikler biraz karmaşık olabilir.

Instagram birçok özelliği bulunan avantajlı sosyal ağdır. Kendi hikayenizi başkasının hesabında paylaşabileceğiniz gibi farklı kullanıcın gönderilerini kendi sayfanızda paylaşırsınız. Fotoğraf veya videoları paylaşabilmeniz için özelliğini aktif kullanma etkileşim seviyesini artırır. Bu özellik 2018′ in sonlarında platformun kullanıcı kitlesinin genişlemesi amacıyla aktifleştirilmiştir. Uygulama gün geçtikçe özelliklerine yenilerini ekleyerek kullanıcılarını memnun etmektedir.

İnstagram Gönderisi Hikayede Nasıl Paylaşılır?

İnstagram’ ın popülerliği birçok kişi tarafından kullanımına neden oluyor. Kullanıcıların her gün artmasının yanında platform yeni kullanıcılarının araştırmalarıyla gündeme gelir. Uygulamada yeni olan kişiler, gönderi paylaşma gibi hizmetlerden yararlanırken zorlanabilir. Basit olan işlemin çeşitli faydaları bulunmaktadır.

Hikayenizden gönderiyi paylaşmanız görülme oranın arıtır. Merak uyandırıcı içerikleri paylaştığınız organik takipçilerinizin sayısı artar. Artan insta takipçi sayınız para kazanmanızda etkilidir. Gönderinizi paylaşma mobil cihazlardan kolaylıkla yapılmaktadır.

İşletim sistemlerinin tamamına uyumlu platformun uygulamasını cihazınıza yükleyerek anında paylaşımlarınızı yaparsınız. Paylaşma adımlarının ilki, telefonunuzdan uygulama hesabınıza girmenizdir. Paylaşacağınız gönderiyi belirlemelisiniz.

Seçtiğiniz gönderiye tıklayarak ekranda açmalısınız. Arkasından en alta görünen paylaş tuşuna tıklamalısınız. Sonrasında paylaşılacak gönderiye hikaye ekle sekmesine basmalısınız. Gönderinizi artık hikayenizde görülüyor.

İnstagram’ da Başkasının Hikayesi Nasıl Paylaşılıyor?

Başkasının gönderisinin hikayenizde paylaşabilirsiniz. Ama bazı özelliklerin açık olması gerekmektedir. Başka birinin gönderisini paylaşmanın koşulları şunlardır;

  • Paylaşımı yapabilmeniz için kişinin hesabı açık olmak zorundadır.
  • Gizli hesaplarının gönderilerini hikayenize ekleyemez.
  • Ayrıca gönderilerin paylaşımına hesap sahibinin izin vermesi gerekmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Yapılarına ve Kullanım Şekillerine Göre Güneş Paneli Çeşitleri

Yukardaki şartlar olmadan asla gönderileri paylaşamazsınız. Hesap açıksa ve gönderinin sahibi izin veriyorsa paylaşımları yapabilirsiniz. Başkalarına ait gönderilerin paylaşılması da kendi hesabınızda paylaşım yapmanız gibidir. Aynı adımlar izlenerek hikayenize içerikleri eklersiniz.

Yaptığınız paylaşımalar, kullanıcı kitlenize hitap etmelidir. İlgi duygunuz alana yönelik içeriklere öncelik vermelisiniz. Etkileyici, yaratıcı, tutarlı içeriklerle hedef kitlenizi büyütürsünüz.

Üstelik SMM Panel üzerinden güvenle instagram takipçi satın al hizmetini kullanabilirsiniz. Bu sayede paylaşımlarınızın daha fazla insana ulaşmasını sağlarsınız. Hesabınızdaki etkileşimler tanınmanıza yarar. Markalarla anlaşarak para kazanma şansı yakalarsınız.

İnstagram Hikayelerindeki Özellikler Neler?

Takipçi sayınızı, düzenli ve bütünlük sağlayan paylaşımlarla yükseltirsiniz. Hesabınızı büyütmenizi sağlayan yollardan biri de spotify kaydetme satın al vb. hizmetlerdir.Farklı bir sosyal mecrada aktif olmak güven sunar.Belirli tutarda ödeme yaparak aktif kullanıcıların hesabınıza katılmasını sağlarsınız ve kitlenir artar.

Hikayelerinizde konum, konu etiketleri, bahset, sorular benzeri nitelikleri kullanırsınız. Bahset ile hikayenize arkadaşlarınızı veya jest yapmak istediğiniz takipçilerinizi ekleyebilirsiniz. Beğenilerinizin çoğalması için hikayelerinize ilginç başlıklar eklemelisiniz.

Konu etiketleri, sözcükleri önünde # sembolüyle oluşturduğunuz hashtag paylaşmanızı sağlıyor. Reklam aldığınız şarkılar veya albümleri müzik özelliğiyle storylere eklersiniz. GIF, hareketli görsellerle içeriklerinizi güçlendirirsiniz. Buda doğrudan beğenileriniz artmasına yarar.

Kullandığınız buy instagram likes hizmeti, videolarınızı daha çok kişinin görmesini sağlıyor. Etkileşim yolları arasındaki anketlerle evet- hayır cevaplı etkinlikler yaparsınız. Bunların hepsi kısa sürede geniş takipçi kitlesine ulaşmanıza yaramaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Aglo Mimarlık Ofisi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM