Ev ve Ofislerinize Koltuk Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev ve Ofislerinize Koltuk Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pandemiyle birlikte her alanda düzenleme yapılırken iş çalışma ortamı da çok keskin bir değişim meydana geldi. Uzaktan çalışmaya müsait tüm sektörler home Office çalışmaya başladı. Freelance çalışanlar gibi uzaktan erişimle her noktadan  işini yapabilen insanlar kısıtlamalarla birlikte mecbur evlerini ofise çevirmeye başladılar.

Bu noktada sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak isteyen çalışanlar evlerinde değişkliğe gitmeye başladı. Verimli bir çalışma ortamı için sıkışık, dar alanlar yerine geniş koltuk takımı seçimine yöneldi.

Home Office için koltuk takımı nasıl olmalı?

Evde çalışanlar günlük toplantılarını zoom üzerinden yapmaya başlayınca oturma düzenlerini değiştirmeleri gerekti. Bu noktada Çelikbey mobilya, en pratik ölçülere göre tasarımları bulunur. Ölçüleri belirleyip küçük alanlarda en iyi koltuk takımlarını değerlendirebilirsiniz. Homeoffice çalışmada genellikle köşe takımlarının yanında ahşap konsollar ve tv üniteleri tercih ediliyor.

Böylece hem kameralı görüşmelerde sabit arka plan sağlanıyor ve gerekli zamanlarda görüntülü paylaşımlarda tv’lerden destek alınıyor.

Oturma alanlarını en iyi şekilde değerlendirmek için Çelikbey mobilyadaki ürünleri inceleyerek en iyi kararı verebilirsiniz. Çalışmaya ara verdiğiniz zamanda dinlenme alanlarınızda, yemek yemek için yemek odası modellerini tercih edebilirsiniz.

2021 yılında birçok şirket konsept olarak rahat L koltuk takımlarını ve yemek odası modelleri seçenekleriyle ev rahatlığında çalışmaya başladı. Rahat bir şekilde çalışma ortamını yakalamak için farklı konsepte oturma gruplarına bakabilir, güzel bir homoffice konsepti yaratabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Tütsü Alırken Mitr'i Seçmeniz İçin Sebepler

Evinizde koltuk takımı seçerken belirleyici etken nedir?

Uzaktan çalışmaya müsait olmayan bir sektörde çalışansanız, dışarıda geçirdiğiniz zaman fazla olacağından evinizde dinlenmek sizin en büyük ödülünüz olacaktır. O yüzden evde dinlenme faslına geçtiğiniz zaman tv karşısında film seyretmek, kendinizi ödüllendirip netflix karşısında pizza yemek, konforlu bir mobilya sayesinde şölene dönüşecektir.

Çelikbey mobilya Türkiye’nin en kapsamlı mobilya sitesi olup, salon takımları, yemek odası modelleri, köşe takımlarına sahip koltuk takımlarıyla evinize en güzel hediye olacaktır. Mesai sonrasında evinize kavuşmak için dakikaları sayacaksınız.

Tüm detayları birleştirecek olursak, renk seçimi, konfor, kumaş, modernlik, özgünlük koltuk takımı seçiminde en belirleyici etkendir.

Herkes mutlu, huzurlu, rahat bir evde yaşamayı ister ve hak eder. Hayatın inişli çıkışlı zamanlarında kendimizi en güvende hissettiğimiz yer evimiz olduğundan her köşesini özenle yerleştirmek isteriz. Çelikbey mobilya, evinizin çehresini değiştirecek, sizin evde zaman geçirirken mutlu olacağınız anlara şahitlik edecek modellere sahiptir.

Evinizin en prestijli yeri olan salon için 2021 salon takımı modelleri, hobi odanız için oturma grupları, Tv karşısında eğlenceli zamanlar geçirmek için köşe takımları ya da dinlenme koltukları,  evinizde ağırlamak istediğiniz misafirlerle geçireceğiniz kalabalık yemekler için yemek odası modelleri, tv duvar üniteleri ve eviniz için gerekli olan her detayı bulabileceğiniz Çelikbey mobilyada, kaliteyi ve şıklığı bunun yanında en uygun koltuk takımı fiyatlarını görmüş olursunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Şarj İstasyonlarını Evlerinize Kurabilmeniz İçin Gereklilikler

Renkler evinizin karakterini yansıtır

Genelde renklerin bir karakteri olur ve ona göre enerji yansıtır. 2021 yılında koltuk takımı renklerine baktığımızda pastel tonu renklerin çok trend olduğunu ama hemen arkasından canlı renklerinde eski yıllara oranla daha fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Evlerinde hareketlilik isteyenler canlı renklerden yola çıkarken, daha dingin bir yaşam ortamı isteyenler pastel renkleri tercih etmektedir.

Sonuç olarak kişiliğinizi yansıttığınız renklerde yapacağınız tercihlerde Çelikbey mobilya’da en iyi indirimli fiyatlarla koltuk takımı sahibi olabilirsiniz. Sağlıklı, huzurlu, mutlu bir evde rahat koltuklarda oturmanız için acele etmelisiniz. Bu sizin hakkınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM