Kozmik Enerji nedir? Nasıl uygulanır?

Kozmik Enerji nedir? Nasıl uygulanır?

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle size Kozmik Enerji ile tanışma sürecimden bahsetmek istiyorum. Çok ilginç, haberci rüyalarla kendime olan yolculuğum başladı. Bunu neden yaşıyorum, neden ben, bu niye benim başıma geliyor, bu bana neyi anlatıyor, bana ne öğretti vb. sorular zihnimi doldurmaya başladı. Bu süreçte Reiki enerjisi karşıma çıktı. Bu benim için başlangıç oldu. Daha sonra Altın, gümüş, mor alev enerjisi, Lightarian reiki 1-2-3, bioenerji, simya bilgelik okulu, 4 element bilinçaltı tekniği eğitimlerini aldım. Her aldığım eğitim beni daha ileriye taşıdı. Bir gün karşıma KOZMİK ENERJİ SİSTEMİ çıktı. Merakla araştırdım deneyimledim sonra kendimi KOZMİK ENERJİ TERAPİST, MASTER, MAGİSTER olarak buldum.

Kozmik Enerji nedir, nasıl uygulanır ?
Kozmik Enerji nedir, nasıl uygulanır ?

Kozmik Enerji nedir?

Bütünsel yaklaşımla hem koruma hem temizleme hem de şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı TIP YÖNTEMİ olarak geçer.

Tıp doktoru Alexander Vladamir Petrov Rusyada artan hastalıklara karşı etkili yöntemler bulmak amaçlı eski tıp yöntemlerini araştırırken KOZMİK ENERJİ yöntemini bulup hastalara uygulamaya başlamış. Yaptığı klinik deneyler sonucu hızlı etkili iyileşme süreçleri elde etmiş. 1994 yılında da Rusya’da ilk KOZMİK ENERJİ OKULUNU açmıştır.

Kozmik Enerjinin Tıp ile İlişkisi nedir? Tamamlayıcı Tıp nedir?

Kozmik enerji modern tıbbın geldiği noktadan da destek alarak onu reddetmeden beden ruh zihin duygu üzerinde iyileştirmeler yapar. Bu yüzden TAMAMLAYICI TIP YÖNTEMİ olarak adlandırlır.

Modern tıp hastalıkların bedende ortaya çıkıp yine bedende çözülebildiğine inanır. İlaçlarla bedendeki belirtilerini ortadan kaldırmaya çalışır. Hastanın acısını hafifletip yaşam kalitesini yükseltmeye çalışır.
Kozmik enerji sadece bedenin iyileşmesinin yeterli olmayarak zihinsel ve ruhsal enerji terapisi ile hastayı iyileştirmeyi hedefler. Hastalık olarak adlandırılan durumlara bizler bedenimizin bize verdiği mesajlar bütünü gözüyle bakarız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Şekersiz Portakallı Muffin

Kozmik Enerji hangi hastalıkların tedavisinde kullanılır ?

Depresyon, panik atak, fıtık, migren, kas iskelet hastalıkları, mide, kalp, alerji, deri hastalıklari, pankreas, karaciğer, tiroid, omurga hastalıkları, romatizma, tansiyon, psikolojik rahatsızlıklar, fobiler, jinekolojik, ürolojik rahatsızliklar vs. gibi birçok hastalığın tedavisinde kullanılır. Kozmik enerji bireylere şifa vermekle kalmaz kişinin enerji bedeninde negatif etkileri ve düşük titreşimli enerjileri temizler. Kişinin hayatında büyük değişim sağlar, aurası ve çakraları temizlenir dengelenir. Bağışıklık sistemi, enerji alanı güçlenir.

Kozmik Enerji Terapisi nasıl yapılır ?

Kişi ayakta (duramayacaklar için oturarak oturamayanlar için yatarak) gözler kapalı 40 – 50 dk. durur. Gözleri kapatmamızın nedeni algılarımızı dış etkenlere karşı kapatıp içimize yöneltmek ve böylece enerjiden doğrudan faydalanmaktır.

Kozmik Enerji nedir, nasıl uygulanır ?
Kozmik Enerji nedir, nasıl uygulanır ?

Kozmik Enerji Terapisi sırasında neler olur, neler hissederiz ?

Vücut ısısında artış, titreme, üşüme, ağlama, gülme, hıçkırık, öksürük, vizyon görme, ışık, rahatlama vb tüm bunlar bedendeki enerji blokajlarının ve bedenin KOZMİK ENERJİ İLE REZONANSA girmesi ile ilgilidir. Kişiye göre değişiklik gösterir.

Kaç Seans almalıyım ?

Kişinin rahatsızlığına göre değişir başlangıç olarak 7 – 12 terapi önerilir.

Aslında Kozmik Enerji bunlarla sınırlı değildir, pek çok alanda kullanılır. Diğer kullanım alanları ile ilgili bilgileri bir sonraki yazımda sizlerle paylaşacağım. O zamana kadar kendinize çok iyi bakın…

Kozmik Enerji nedir, nasıl uygulanır ?
Kozmik Enerji nedir, nasıl uygulanır ?

YAZAR HAKKINDA

Semra Yalçın Semra Yalçın 1967 İzmir doğumluyum. İzmir Kız Lisesi Edebiyat Bölümü mezunuyum. 11 yıllık muhasebe elemanlığından sonra kendi perakendemi açarak esnaflığa adım attım. 1997 yılından beri iç giyim mağazasıyla esnaflığa devam ediyorum. Hem enerji eğitmenliğini hem de perakendecilik, ikisini bir yürütüyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. Daha önceleri yakından takip ettiğim destekleyici bilim alanı ben bu tedavi yöntemine inanıyorum ama yeteri kadar duyurulmadığını bilinmediğini düşünüyorum güzel ve fayda sağlayıcı bir yazı olmuş teşekkürler.

  2. Enerjilere hep inandım rüyalar, telepatik iletişim hatta astral seyahatlere de inanıyorum. İnsanlar çoğunlukla enerji deyince boş şeylerden bahsediyormuşuz gibi davranıyor oysa ki bir dinleseler evrenin enerji üzerine kurulu olduğunu fark ederler. Okulu olduğunu yeni öğrendim.

    • Evet evrende hersey bir enerjiden ibaret.Bizlerinde enerji bedenlerimiz var.Çakralarimiz auramiz enerjiden olusuyor.Insallah kozmik enerji konularina buradan daha da ayrintili yer vereceğiz.

  3. Hiç bilmediğim bir alanda, gerçekten çok bilgilendirici bir yazı olmuş. Kaleminize sağlık…

  4. Kozmik enerjiyi ilk defa bir arkadaşımdan duymuştum ve yaptıkları seanslar sonrasında kendini çok iyi hissettiğini anlatmıştı. daha sonraları onu gözlemlediğimde gerçekten enerjisi ve neşesinin çok daha iyi olduğunu gördüm. şimdi yazınız bana kozmik enerjinin ne olduğunu tam olarak ifade etti ve arkadaşımdaki değişimin nasıl olduğunu kavradım.

  5. Merhaba Semra Hanım çok akıcı ve bilgilendirici bir yazı son zamanlarda ilgi duyduğum konular. Ve bu konuda çok az bilgilendirme var farkındalık adına keyifle okudum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-09-08 14:19:36
VII. ULUSLARARASI DENİZLİ CAM BİENALİ / 4 – 7 Mayıs 2023 VII. ULUSLARARASI DENİZLİ CAM BİENALİ / 4 – 7 Mayıs 2023: […] ülkece 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen merkez üstü
2023-05-23 20:52:18