Pendik DEMİRDÖKÜM Servisi 7/24 Hizmetinde!

Pendik DEMİRDÖKÜM Servisi 7/24 Hizmetinde!

Geniş müşteri portföyümüzün bize kazandırdığı birçok şey var fakat zaman zaman herkese yetişemiyoruz. Bu sorunu en kısa sürede halletmek için küçük anketler düzenledik ve İSTANBUL bölgesindeki müşterilerimize sunduk. Bu anketler sayesinde eksiklerimizi fark ettik ve sorunlarımızın üzerine düştük. Toplantılarımız sayesinde Demirdöküm Servis ağlarımızı daha genişletmemiz gerektiğini ve ekip sayısında artışa gitmemiz gerektiğini düşündük. Buna bağlı olarak artık servis ağlarımız daha dağınık bir halde bölgeye yayılmış durumda.

Ekip arkadaşlarımızın sayısının artması ile birlikte hem telefon desteği konusunda hem de servis desteği konusunda hiçbir şekilde sıkıntı yaşamıyoruz. Firma olarak eksiklerimizi en kısa sürede belirleyerek sizlere birlikte hareket etmek bizim en büyük avantajımız. Müşterilerimiz daima yanımızda ve firma ile ilgileniyorlar.

Zaman zaman telefonlar alıp bunu yapabilirsiniz gibi fikirler sunuluyor ve bu bizim firma olarak çok hoşumuza gidiyor. İletişim konusunda çok iyi olduğumuzu biliyoruz ve daima söylediğimiz şey şudur: Bizler siz varsanız varız. Müşterilerimizle birlikte büyüyen bir firma olmak bizleri mutlu ediyor bu yüzden hiçbir şekilde sizlere yalan söylemiyor ve dürüstlüğümüzden ödün vermiyoruz.

Demirdöküm marka ürünlerin en kaliteli şekilde servis hizmeti alabilmesi için Demirdöküm Servis Pendik‘e 444 78 56 numaralı telefonlardan yalnızca hafta içi değil, hafta sonu da ulaşabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızı ve tüm Demirdöküm marka ürünlerinizi yeniden hayat döndürmek için varız. En iyi şekilde performans göstermesi ve sizlere fayda sağlaması için elimizden gelenin daha fazlasını yapıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Maltepe PROFİLO Beyaz Eşya Servisi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-09-08 14:19:36
VII. ULUSLARARASI DENİZLİ CAM BİENALİ / 4 – 7 Mayıs 2023 VII. ULUSLARARASI DENİZLİ CAM BİENALİ / 4 – 7 Mayıs 2023: […] ülkece 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen merkez üstü
2023-05-23 20:52:18