Parça ve İşçilik Garantili FRANKE Servisi

Parça ve İşçilik Garantili FRANKE Servisi

Franke marka ürün kullanıcılarına tavsiye ettiğim ve etmeye de devam edecek olduğum özel İstanbul Franke Servis adlı firmayı sizinle de tanıştırmak istedim ve bu yazı ile bunu en iyi şekilde yapabileceğimizi düşünüyorum. Kalite değerlerine bağlı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile farkını da ortaya koymayı başarmış olan bir firma ile karşı karşıyasınız.

İnsan ilişkilerinde gayet iyi olan ve çağrı merkezi ekibi ile de bunu en iyi şekilde yansıtmayı başaran özel servis firması, her geçen gün müşteri potansiyelini biraz daha genişletiyor ve daha fazla insana da hitap etmeyi en iyi şekilde başarıyor.

Franke marka ürünlerinizin tüm sorunları için en iyi ve en kaliteli şekilde müdahalede bulunacak olan ve bu müdahaleler ile birlikte ürünlerinizin değerine değer katacak olan özel servis firmasını daha yakından tanımak ve bu firma ile ilgili bilmek istediklerinizi daha detaylı bir şekilde öğrenmek adına sizler de harekete geçebilir ve iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Franke gibi kaliteli bir marka için hizmet veren ve büyük bir sorumluluk almayı da en iyi şekilde başaran bu özel servis firması, işi bilen donanımlı ekibi ile birlikte hız kesmeden yoluna devam ediyor.

Kartal Franke Servis – 444 78 56

Geçmiş yıllarda çok kez bu firmadan hizmet aldım ve hali hazırda düzenli olarak bakım hizmeti almaya da özen gösteriyorum ve yıllar geçmesine rağmen çizgisini hiçbir şekilde bozmayan bir servis firması ile karşılaşıyorum. Her geçen gün daha kaliteli işler ve daha samimi bir tavır ile evime misafir olan ve işini en iyi şekilde yaparak benden tam puan almayı başaran bu firmaya sizler de bir şans verebilirsiniz diye düşündüm.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Maltepe PROFİLO Beyaz Eşya Servisi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-09-08 14:19:36
VII. ULUSLARARASI DENİZLİ CAM BİENALİ / 4 – 7 Mayıs 2023 VII. ULUSLARARASI DENİZLİ CAM BİENALİ / 4 – 7 Mayıs 2023: […] ülkece 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen merkez üstü
2023-05-23 20:52:18